Seifai, Biuro baldai, Kita produkcija

Kuo įrengti šiuolaikinį biurą? Kaip optimaliai išnaudoti skirtą erdvę ir visada po ranka turėti tai, ko reikia? Mes siūlome kompleksinį problemos sprendimą:

- daugiau kaip 200 seifų modelių, taip pat ir pagal užsakymą;
- daugiau kaip 300 metalinių biuro baldų modelių: spintas, kartotekas, stelažus, mobiliosios spintelės, persirengimo spintelės, mobilūs archyvai;
- kitas būtinas biuro prekes: grynųjų pinigų saugyklas, raktų dėžutes, vaistinėles ir t.t.

Seifai

Dokumentai, vertybiniai popieriai, pinigai, kompiuteriniai archyvai. Vertybių apsaugos būdų daug, tačiau, be jokios abejonės, patikimiausias būdas – geras seifas.

Mūsų seifai išsiskiria aukšta kokybe ir šiuolaikiniu dizainu. Didelis modelių pasirinkimas patenkins net išrankiausią pirkėją ir leis įsigytą seifą organiškai įkomponuoti namo ar biuro interjere.

Biuro baldai

Pagrindinė metalinių biuro baldų paskirtis – užtikrinti tinkamą dokumentų saugojimo tvarką ir patogų darbą su jais.

Mūsų metaliniai biuro baldai padės Jums optimaliai išnaudoti biuro erdvę, susisteminti dokumentus ir apsaugoti juos nuo atsitiktinės prieigos. Metaliniai baldai praktiški ir ilgaamžiai, paprastai prižiūrimi.

Kita produkcija

Sunku rasti biurą, kuriame nebūtų kabyklų, vaistinėlių ir kitų reikiamų aksesuarų. Dar svarbiau, kad šie įprasti daiktai būtų ne tik funkcionalūs, bet ir patrauklūs. Siūlome Jums didžiausių pasaulio gamintojų biuro aksesuarus.